B E Y L E R B E Y İ
Hakkımızda

Beylerbeyi Profiterol

Beylerbeyi Profiterol olarak kuruluşumuz çeyrek asra dayanmaktadır. Keşfettiğimiz muhteşem lezzet sırlarını kuşaktan kuşağa özenle aktaran ailemiz; Lezzetlerini herkese ulaştırmak ve Beylerbeyi Profiterol ismini markalaştırmak için ilk adımlarını 1995 yılında attı. Ardından 2001 yılında 2. şubemizi de açarak büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmeye başladık.

Markalaşmak adına açtığımız şubelerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler üzerine, bir adım daha atarak üretim kapasitemizi artırmak için imalathanemizi fabrikaya taşıdık. Üretim kapasitemiz artınca hem daha fazla insana ulaşıp marka bilinirliğimiz arttı hem de Beylerbeyi Profiterol ailesinin sinerjisini arttırdı.

Gelen talepler üzerine şubelerimizin yanında resmi kurumlar, zincir marketler, catering firmaları, cafe, restoran ve otel gibi kuruluşlara da ürün tedarik etmeye başladık. Kısa zamanda artan şube sayımızla pastacılık sektöründe de “Profiterolcü” kavramını kazandırmış olduk. İstanbul’da elde edilen başarımızı Türkiye'nin her bölgesinde devam ettirmek isteyerek Konya, Amasya, Bursa, Bodrum, Kayseri, Denizli ve Marmaris te de birer şube açtık ve ülkenin her ilinde şube açma çalışmalarımızı sürdürüyoruz..

Yatırımcılardan gelen yoğun talepler üzerine bayilik vermeye başlayan markamız, İzmir ve Ankara başta olmak üzere bölgesel üretim tesislerinin kurulum çalışmalarına da devam etmektedir. Ayrıca gelen talepler üzerine yurt dışı çalışmalarımızı da hızlandırarak Dubai ve Kiev de şubeler ile beraber bir de üretim tesisi kurma çalışmalarımızı hızlandırmış ve yurtdışına açılma hedeflerimizi gerçekleştirmeye başlamış bulunmaktayız.

2023 yılına geldiğimiz de 6 merkez şubemiz ve 85 franchising şubelerimiz olmak üzere toplamda 91 şube ile gerek yurt içi gerek yurt dışında hizmet vermekteyiz.

Videoyu oynat